| MeAndra a întrebat:

Sunt impreuna cu un baiat si el imi zice ca tine mult la mine si ca vrea sa ne sarutam dar suntem impreuna de 1 saptamana. Sa am incredere sau sa mai astept? Cum imi dau seama daca chiar tine la mine?

5 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Daca te saruta ce? laughing
Mai bine.

| Maduliciu a răspuns:

Sa sti ca nu patesti nimic daca te saruta

| maria ;x a răspuns:

rolling on the floor...si imi dau seama cati ani ai[10-11]laughing

| syme a răspuns:

Eu îți propun un lucru simplu. Dacă zice că ține la tine și vrea să vă sărutați (de dragul tău), atunci ar trebui să vrea să vă sărutați atunci când vrei tu. Așa că poți să îți dai seama dacă te place prin simplul fapt de a nu accepta să te sărute (la urma urmei, ar trebui să te placă mai mult pe tine decât săruturile tale). Dacă pleacă sau se supără pentru că nu vrei să te săruți cu el, atunci se pare că nu a avut prea multă treabă cu tine - ci cu săruturile sau alte lucruri pe care i le-ai fi putut oferi.

| Anonim_4683 a răspuns:

laughing da ce are daca te saruta. Whoha sunteti de o saptamana impreuna, ar fi trebuit sa faceti pasul asta de ceva vreme. Chill nu ti se intampla nimic daca te saruta, believe me.