| Zombie_2538 a întrebat:

Sunt in clasa a 7-a si aproape toti colegii mei au avut primul sarut dar eu nu si ma simt foarte prost deoarece am fost o data intrebata iar cand am raspuns nu toti sau mirat...sad ce ar trebui sa fac?

Răspuns Câştigător
| LoveIsTheAnswer a răspuns:

Pai dar ce trebuie neaparat sa le spui adevarul colegilor tai ca nu ai sarutat pe nimeni, e viata ta faci ce vrei cu ea, daca vrei sa saruti sau nu pe cineva este doar alegerea ta, daca te mai intreaba cineva lucrul asta poti sa spui ca da, dar oricum nu inteleg ce este asa de mirare ca nu ai sarutat pe nimeni pana acum, bravo tie esti in clasa a saptea, ai tu timp mai incolo de baieti.Nu mai fi suparata din cauza asta. happy Te pwpic dulce kiss

10 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Ce ar trebui sa faci? Ar trebui sa inveti sa scrii, pentru ca ai lipsuri evidente. Daca as fi tac-tu, ti-as da doua perechi de palme peste fata ca sa te apuci serios de carte si nu ai iesi afara din casa. Numai gargauni aveti in cap, copii fara minte. La 13 ani iti arde de saruturi? Asta inseamna ca la 16 ani vei fi mamica, dar una mandra ca s-a sarutat in clasa a VII-a.

| aniriiiiii a răspuns:

De ce sa-ti fie rusine ca nu ai avut primul sarut straight face? Si ce daca ...nu e o varsta anume cand sa il ai, eu l`am avut la 16 ani si sunt mandra ca nu m`am lasat sarutata de oricinewinking

| Debb a răspuns:

Zi si tu ca "DA." doar nu stiu ei ce faci tu.

| Ingerash a răspuns:

Stai linistita o sa ai timp destul pentru sarutat, mai bine preocupa-te de scoala si de invatat

| darrio2007 a răspuns:

Nu crede tot ce ti se spune.Nu toti care au spus asta au avut primul sarut.Sunt mandri.

| Anne_9288 a răspuns:

Ai doua alternative:
1.Sa stai reflex in banca ta si sa-ti vezi de treburi, ca ai timp sa te tot saruti in liceu sau mai tarziu.
2.Sa te duci la primul care iti iese in cale si sa il saruti, ca sa vezi cum e!laughing

| bumbam a răspuns:

Dupa parerea mea nu ar trebui sa fii complexata de asta, in fond ficare lucru are un inceput atunci cand trebuie.Asteapta si o sa vezi ca atunci cand va fi timpul se va intampla dar trebuie sa fii mai sigura pe tine si domnisoara de mai jos ccrrraaazzyyy nu dai aici coment sa ne arati noua ca sti tu sa te saruti din cls a2-a astea sunt comenturi prostesti de copii de 10 ani

curaj mai departe te pup:*

| alex66om a răspuns:

Linge-te cu unu la soarta si vezi cum e. poate dupa o sa zici DA

| clauxxx a răspuns:

Pai dupa numele asta (zombie) care il ai tu, e si simplu de inteles glume am! Pana gasesti si tu un baiat care sa il saruti ...ar merge ideea sa ii minti un timp

| cCrRaAzZyY a răspuns:

Pai si eu tot in clasa a 7 sunt dar bine eu stiu sa ma sarut de la cls a 2 da in fine nu contez eu acum ci tu... depinde daca tu vrei sa te saruti, daca esti curioasa combinate cu cineva si sarutal si iti zic eu prima data nu o sa stii ce sa faci dar iate dupa el cum face el faci si tu si nu este chiar asa de greu sa iti iei limba-n gura cu cineva succes