| OrdinaryGirl a întrebat:

Sunt in clasa a 8a si sunt f confuza:imi place de un baiat dar care nici macar nici cea mai mica idee ca eu il plac.in fine.am o colega(cea mai buna prietena) care il place la nebunie.cred ca e mai mult decat o "scanteie"...il plac, nu pot ajunge la iubire, dar il plac enorm! are niste ochi albastri superbi, este f atasat de familie, si este un baiat de nota 10.
vreau seriozitate la intrebarea: Nu stiu ce sa fac sa ii atrag atentia.Credeti ca ma puteti ajuta?
dau fundita.mersi

Răspuns Câştigător
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Zambeste-i des, atinge-l intamplator, fa rost de id lui si vorbiti pe mess, imprieteneste-te cu colegi de-ai lui ca sa poti fi mai mult in preajma lui.

2 răspunsuri:
| Izzﻵ a răspuns:

))Dansul pe scaun:))dauneaza sanatatii:))o Negrese:))danseaza pe un scaun:))rotativ:))si pica:))muscand podeaua:))Mandra de prostia ei:))Priviti: http://www.izzyzone.com/category/funny-video/ da mai departe:))

| ZeRo_1970 a răspuns:

Spune-i ca te sinucizi daca nu spune ca vrea sa fie cu tine...