| anonim_4396 a întrebat:

Sunt in liceu cu o fosta prietena si nu prea vorbim buna buna si cam atat dar cand ne evdem parca se uita intr-un fel la mine... ce parere aveti? inca ma place?

Răspuns Câştigător
| claudiav a răspuns:

"Ceva ce ti-a placut de prima data, o sa-ti placa mereu"

1 răspuns:
greece12
| greece12 a răspuns:

Poate regreta,poate i s-a facut dor de tine,poate te-ai schimbat si ai ceva care ii atrage atentia,posibilitati sunt multe!
Daca tot ati fost impreuna si tie inca iti place, de ce nu incerci sa te apropii putin de ea si sa depasesti stadiul lui "buna, buna"?
Nu-i greu si e singurul mod sa afli!
Bafta!