| asasinul100 a întrebat:

Sunt in preuna cu o fata si as vrea sa ii fac un cadou aveti vreo idee ce sa ii fac.dau funda pentru cel mai bun raspuns.

Răspuns Câştigător
| JustDeedee a răspuns:

Uite cateva idei :
- un inel micut
- un lantisor cu litera ta
- o bratara cu numele tau
- un parfum
- un tricou cu numele tau si al ei
happy

12 răspunsuri:
| LaNaibaa a răspuns:

Un lantisor.

| Bellathaa a răspuns:

Fa-i un tricou personalizat pe care sa scrie ce simti tu pentru ea! Sau ii poti darui un iepuras! Asta emotioneaza o fata ce-l mai mult! sau ii poti darui un inel in semn de te iubesc, Sau canta-i ceva! Sau o poti rasfata cu o cina in doismugsmug! Sau o idee nu prea originala, sa-ti spun, am o prietena care isi doreste ce-l mai mult de la prietenul sau trandafiri albastri. Incearca sau macar gandeste-te la asta. II spoti personaliza si pe aialaughing! Sper ca te-am ajutat! Succes! FUNDA?

| neutrino a răspuns:

Un cont sanatos in banca.

| Belceanu_Marian_1985 a răspuns:

Un prezervativ

| ElHombre2000 a răspuns:

Nr meu de telefonrolling on the floor!

| cLeriQue a răspuns:

Şi ea e împreună cu tine?

| Orsay a răspuns:

Un ursulet de plus mai mare...winking

Ursulet mare...Stiu nu suna prea bine big grin

| Buzatu_Adrian_Emil_1974 a răspuns:

Iai uncatelus. Fetele iubesc cateiiwinking

| ckek a răspuns:

Daca as fi in locul tau i-as da un lantisor, si in fiecare dimineata cate un trandafir...

| creata13 a răspuns:

Eu zic sa-i dai o poza cu voi doi cand va sarutati si o cutie cu bomboane(sau un trandafir).Ar fi foarte romantic si dragutzday dreaming.Baftawinking

| Raluca2 a răspuns:

Poate îi cumperi un abecedar şi îl citiţi împreună, pentru că se pare că ai nevoie. Şi dacă "eşti împreună cu ea", se pare că ea cu tine nu laughing, ar trebui să ştii ce-i place nu să întrebi pe alţii. happy

| AtAkUs a răspuns:

Orce vine din inima nu trebuie sa fie scump poate fii si ceva micut dar daca ea sta cu tine din interes ar trebui sa i cumperi o vila si o masina decapotabila