| Patriciaputereamea a întrebat:

Sunt indragostit de colega mea de munca, dar ea nu ma vrea, ce fac sa-i cuceresc inima?

5 răspunsuri:
| GouDidodino a răspuns:

S-o lasi in pace

| ywar a răspuns:

Nimic! La serviciu nu te duci sa ai relatii pentru ca daca ceva se strica intre voi o sa stie toata lumea cat o ai, cat de des o faci, ce mancati seara, cum faci tu cand te prostesti, ce chiloti ai etc...
Viata ta va fi o carte deschisa pentru toti. Pai, de ce ai vrea asta? Gandeste-te!

| MariaJust a răspuns:

Incearca sa-ti dai seama de ce nu te vrea si o sa gasesti raspunsul la intrebarea ta.

| Rux04 a răspuns:

Bună. Nu ai ce să faci. Poate are pe cineva și chiar dacă nu ar avea, dragoste cu sila nu se poate.

| brokxy a răspuns:

Las-o in pace afemeiatule rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor daca femeia nu te vrea. nu te va vrea niciodata, stiu eu cum suntem noi femeile. Daca refuzam un barbat odata, nu o sa fim cu el niciodata