| antilocapra a întrebat:

Sunt indragostit de o colega de clasa cu care sunt si foarte bun prieten... are o relatie cu un tip cu 10 ani mai mare ca ea. Cum sa fac sa ii demonstrez ca o iubesc si sa o fac sa ma iubeasca si ea? PS:am 17 ani. big grin

3 răspunsuri:
| Castiel a răspuns:

Recomand sa nu-ti mai bati capul cu ea daca umbla cu unu cu 10 ani mai mare ca ea este proasta de pute+ca imi pare cam curvitza (in sensul ca ii place P...) in locul tau nu m-as incurca nu fete de genul asta. da in fine daca chiar vrei sa ii arati ca o iubesti... NU AI SANSE tipu ala e MULT mai matur ca tine si fetelor le plac tipii maturi+ca ala avand asa o varsta ii ofera mai multa protectie decat iai oferi tu deci te intrece gaseste si tu una normala care sa nu umble cu pedofili

| alinapissy a răspuns:

Ramaneti la stdiul de prieteni si atat... daca sta q unul mai mare q 10 ani k ea cu sigurata tu nu o sa o ai niciodata asa cum vreiwinking
La ea iubirea e dupa nr banilor din portofel

| antilocapra explică (pentru alinapissy):

Ma sa stii ca m-am gandit la asta...dar nu mi-o pot scoate din minte