| Anonimul674 a întrebat:

Sunt indragostit de o colega din clasa, dar eu si ea avem o relatie mai dificila (cateodata ne intelegem, cateodata nu ma baga in seama, cateodata nu o bag eu in seama,ne mai criticam si ne mai jignim de multe ori). Sunt total confuz, cateodata ne aruncam priviri pe furis fara sa vrem, dar orice as face tot imi place foarte mult de ea. As vrea sa fim impreuna.
Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Ar trebui sa inviti fata la un suc si sa-i spui ce simti pentru ea

| Azµre a răspuns:

Invito în oraș, scoate-o la un suc, vorbește cu ea, fă-o să se simtă bine!
Apoi la o a doua ieșire poți să-i spui ce simți pentru ea, poși chiar să îi dăruiești o floare.

| stark47 a răspuns:

Relatiile intr o sala de clasa de obicei sunt o idee proasta.ca te priveste?! stai calm, priveste si pe alti din clasa.arata mi ca ma insel si du-te si vorbeste cu ea despre asta

| AndreeaDiana9999 a răspuns:

Sa-i spui drept in fata! Poate simte acelasi lucru pentru tine si ii este teama sa iti spune, astepta ca tu sa faci primul pas.
Succes cu ea!