| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata.
Ce pot face ca sa scap de aceasta "boala"?

6 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Incearca sa ii demonstrezi acest lucru. Nu cred ca se va supara. Curaj! Mult Succes!

O seara buna!

| Deea dYdY a răspuns:

O sa scapi de aceasta iubire doar daca gasesti alta! Cu siguranta!

| simoSTAR a răspuns:

A fii indragostit este cel mai frumos lucru care i se poate intampla unei persoane...eu zic sa incerci sa vb cu ea si poate o sa iasa ceva happy

| alexa a răspuns:

De ce sa scapi?
si a a iubi nu e o boala. e un sentiment foarte palcut.mai bine incerci sa vb cu ea pentru ca cine stie poate ai o sansahappy... uneori e mai bine sa incerci, chiar daca vei primi un refuz decat sa nu incerci si sa te gandesti dupa cum ar fi fost
bafta si bucura. te de perioada asta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dragostea este doar o impresie si in nici un caz o boala.Cu multa vointa vei reusi sa deschizi ochii si sa-ti stapanesti emotiile, sentimentele. Daca vrei sa treaca totul, nu o mai cauta, evit-o, iesi cu prietenii, incearca sa ai mereu activitati care sa-ti tina mintea ocupata.

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Degeaba fugibig grinbig grin...infrunta ''boala'' poate si ea e de tine sau daca nu e. fa-o sa se indragosteasca de tine!:d...