| Alex_Valentin_Alex_1996 a întrebat:

Sunt indragostit de o fata, cum fac sa vad daca ma place si ea pe mine? Si cum ajung sa o sarut?

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Observ-o daca se poarta altfel cu tine decat cu ceilalti. Daca e timda, e mai rusinoasa c tine. Daca nu, te priveste in ochi, se uita la tine primul cand spune ceva, iti zambeste, isi cauta de lucru pe langa tine.
Ca sa o saruti o invit undeva si cand sunteti singuri intr-un loc romantic, iti apropii fata de a ei, dar ii lasi loc sa se retraga daca vrea. Daca nu se retrage, norocul tau!

| Alex_Valentin_Alex_1996 explică (pentru SkyPilot):

Se poarta altfel cu mine, dar nu se uita la mine ca si cum nu o intereseaza! Si nici nu imi vorbeste! Cum fac in acest caz?

| SkyPilot a răspuns (pentru Alex_Valentin_Alex_1996):

O privesti in ochi, ii zambesti, o saluti, intri in vorba cu ea.

5 răspunsuri:
| Doub a răspuns:

O intrebi.

| xDirectioner5 a răspuns:

Eu una zic să nu te arunci pe ea direct, să o săruți, imediat ce aflii dacă te place. mai întâi încearcă să îi arăți că îți pasă de ea, că încerci să o descoperi, să o cunoști.