| Anonim693748285916472 a întrebat:

Sunt indragostit si vreau sa scap de asta. Sunt baiat si am 14 ani. Sunt indragostit de o fata de 16 si ea ma rănește fară sa vrea. Nu mai vreau asta
Cum sa scap de aceasta dragoste

3 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

O ameninti c-o parasti parintilor!

| 94Lucifer94 a răspuns:

Cauți altă fată.

| Li200La a răspuns:

Bai frate hai sa ți explic ceva. La vârsta ta ești incapabil sa simți iubirea, ce simți tu e o imaginație a creierului tău despre iubire. Chiar dacă probabil acum nu mă crezi când o să crești o sa o faci. Nu e vina ta, pur și simplu la varsta ta ești incapabil sa simți ceva atât de complex. LA VÂRSTA ASTA TU TE ÎNDRĂGOSTEȘTI DE IDEEA DE A FI ÎNDRĂGOSTIT. Eu te sfătuiesc sa vorbești cu părinții tai, sau dacă ești rușinat de ei poți suna la telefonul copilului (mi se pare ca era 1966 dar mai bine căuta pe Google). Nu te mai încerca să te pori ca un adult când tu ești copil. Bucura te de anii astia o sa suferi oricum suficient când o sa crești. Ai putea sa lași tâmpeniile astea și si sa te apuci sa faci ceva de vârstă ta. Vreun sport, învățat... găsești tu. Despartă te de fata aia și revino odată pe Terra