| anonim_4396 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat.dar el nu imi da atentie deloc sad are iubita sad si pe mine nu ma baga in seama deloc sad am incercat sa o fac cu el si nu merge ca nu ma accepta sad cum sa fac sa il cuceresc? sunt dispusa sa fac orice. Ps: am 15 ani

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Tu vrei sa pornesti la un razboi pierdut din start,ma uimesti!
Baiatul nu e singur,fata cu care e impreuna,e alegerea lui libera,daca te placea pe tine,era cu tine,nu cu ea,e foarte simplu.
Oricat de indragostita ai fi, e o prostie sa te incapatanezi sa-l cuceresti, iti tai singura craca de sub picioare.
Revino-ti si cauta altul.

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu ai cum sa-i atragi atentia unui barbat indragostit de alta femeie. Nu inteleg de ce ai avut impresia ca prostituandu-te vei reusi. Chiar daac este un om imoral si accepta sex cu tine in timp ce e cu alta, te va vedea doar ca pe o prostituata, adica sexul va fi doar o descarcare fizica, fara sa-i pese de tine. Nu asa se cucereste un barbat, ci avand grija sa nu fie implicat intr-o relatie si demonstrandu-i apoi de ce esti tu mai buna decat alte femei. Un barbat implicat intr-o relatie, este aboslut interzis, iar a ii face avansuri nu face decat sa demonstreze ca esti usuratica, lucru care ar indeparta definitiv orice barbat normal.

| Picasso a răspuns:

1. sa nu mai fi disperata
2. sa stii sa il provoci
3. ispiteshtel bine si lasa`l cu boashele umflate tongue
4. succes

| MihaelaOtilia a răspuns (pentru Picasso):

Cum il pot provoca? esti baiat? ce ar trebui sa faca o fata sa te atraga?

| underground05 a răspuns:

Ia.mi o mv-augusta ca te combin eu cu el...

| PuStOaIcAPISICUTZA a răspuns (pentru underground05):

Ma ajuti si pe mine

| underground05 a răspuns (pentru PuStOaIcAPISICUTZA):

Mv-augusta... e motor papusa...nu ciocolatarolling on the floor
mai vrei sa te ajut?tonguebig grin

| Bianca1001Bia a răspuns:

Wtflaughing deja te-a refuzat ignora-l si o sa vezi ca el va veni dupa tine happy

| CiprianTPU a răspuns:

Atata timp cat are iubita iti recomand sa nu te bagi intre ei. Cand se va desparti de ea, debia atunci ai dreptul. Tu cum te-ai simti daca ai fi cu el si o alta fata s-ar baga intre voi doi? Nu cred ca te-ai simti prea bine. Asa ca nu fa rau altora, doar ca sa-ti fie tie bine. Ai rabdare, probabil relatia aia nu o sa dureze o vesnicie, dar nici atunci nu esti sigura ca o sa vrea sa fie cu tine. Numai bine!

| andryandreea a răspuns:

Daca la varsta asta te oferi pe tava doar pentru a cuceri un baiat, care culmea are si iubita...mai tarziu ce mai faci?

Chiar daca vei reusii sa-l atragi, doar facand-o cu el, nu va ramane cu tine si probabil a doua zi nici n-o sa te mai cunoasca.(te oferi prea usor)mai bine retrage-te si incearca sa gasesti pe cineva fara "obligatii".

| Deutzy a răspuns:

Sfatul meu:ai doar 15 ani fetitotongue stai linistita ca vei avea si tu un baiat care sa fie numai si numai pentru tine.Nu se face asa ceva sa ii desparti tu pe altii pentru simplu fapt ca tu sa fi fericita:p
P.S. nu te injosi sa o faci cu el numai ca sa il poti avea ca sincera sa fiu pici de fraiera