| anda_6152 a întrebat:

Sunt indragostita de un baiat nu i-am spus inca Ce sa fac? tot timpul ma gandesc la el. Dati-mi niste sfaturi funda promit

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Spune-i ca daca ramai asa te prinde trenul si apoi vei regreta mult.

| alylove15 a răspuns:

Daca as fi in locul tau...l-as invita la o plimbare prin parc...si cand am sta in parc si am vorbi as astepta sa treaca un cuplu pe langa noi si as spune ceva de genul,, ce frumosi sunt cei doi se vede ca se iubesc'' si el ar spune,, da'' si i-as spune ca eu am sentimente pentru el si ca il plac si dupa acea iti vei da seama din ce spune el daca spune ca te place veti fi impreuna daca spune ca se mai gandeste e clar ca nu te place.
Mult succes!

| Barblaster a răspuns:

Spune-i intr-e 4 ochi fata in fata.Altfel nu ai cum, foloseste tot tupeul si dorinta sa fi cu el si spune-i. Daca nu reusesti (sanse de 1%) asta e, mai sunt baieti in lume.

| FloRRe a răspuns:

Hei :*. Incearca sa vorbesti cu el, incearca sa ii spui ce simti pentru el.Incetu cu incetu,poti sa il faci si pe el sa te placa. Cheama-l afara, vorbiti mai mult.Ce sa spun. Poate si el te place. Poate ai noroc si va puteti combina! Fa-ti putin curaj, nu musca baiatul acela.Si inca ceva. NU ii spune nimic pe mess! Daca vrei sa ii spui,spune-i afara,face to face,ca sa ii poti vedea si reactia, si e mai bine! Stiu cum e. Succes! big hug
Si, anunta-ne daca ai rezolvat cu el :*.

| anda_6152 explică:

Prietenii am aflat ca el nu ma place deloc! Ce sa fac?]