| Ionut1990_7924 a întrebat:

Sunt interesat in dragoste. Vreau sa cunosc un baiat cu care sa ma inteleg si sa ne sfatuim.
Nu o sa intru prea des pe internet, doar cand ma asteapta cineva sa vorbim, de aceea o sa imi las numarul de telefon 0766594093. Cine e interesat de mine sa ma sune. Doar baieti seriosi.
Ce ziceti va bagati vre`unu?

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cu orientarea ta sexuală ai greșit fix site-ul!
Pa, pa.

| harciog a răspuns:

Nu cred ca meriti jignirile aduse dar aici nu este un site de matrimoniale.Incearca acolo.N-am nimic impotriva orientarilor sexuale dar nu sint gay.Succes.

| νєησм a răspuns:

O! Salut,foarte interesanta treaba astalaughing,dar sper ca te referi doar la o "simpla" prietenie nu la iubirea nu-i asa?straight faceDar oricum ce te impiedica sa fi gay, dar nimeni nu te va suna aici pentru ca acesta nu este un site de matrimoniale, incearca in alta parte poate ai noroc.Pa pa!

| Vladuthz a răspuns:

Nu cred ca sunt chiar asa multi homosexuali pe siteul asta, oricum e pacat ca ti se permite sa ai cont, ar trebui sa fii ucis

| compaq15 a răspuns:

Ma tu esti gay? rolling on the floor)) fmm

| qAndu a răspuns:

Mda cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@GeoX, o ba da! laughing
Ai sarit inceputu? " Sunt interesat in dragoste. "

Revenind la intrebare, asta nu e site de matrimoniale si nu stiu cate propuneri poti primi aiciwinking.