| iAngel a întrebat:

Sunt intr-o relatie de 2 luni cu o fata, o iubesc mult dar colega mea de banca, este innebunita dupa mine, adica ea nu prea ma lasa in pace, imi pune mana pe penis, ma ciupeste. si vrea sa faca sex cu mine (sunt in clasa a 10a, colega arata super bine), de mai multe ori a vrut sa facem sex dar eu nu am acceptat, eu sunt virgin inca si prietena mea la fel, si eu vreau sa pierd virginitatea cu prietena mea dar problema este ca fata asta ma face sa ii pun mana pe fund, adica ne excitam reciproc. ce sa fac sa nu ma mai excite fata asta asa tare ca i-am explicat ca am o prietena.

6 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Daca iti iubesti prietena nu cred ca ar trebui sa accepti asa ceva!
colega ta de banca e o nesimtita care probabil sa mai bagat si in alte relatii iar daca te gandesti sa ai o relatie cu ea sa stii ca la fel o sa faca si cu alti baieti can o sa fie cu tine,cu toate ca ma gandes ca nu vrei nimic de la ea!
spune-i ca nu vrei absolut nimic de la ea ca nu te atrage si sa te lase in pace! si bineinteles muta-te in alta banca!
iti dai seama ce s-ar intampla daca prietena ta ar afla ca tu te pipai cu colega ta? e clar ca s-ar despartii de tine pentru ca nu cred ca ar accepta vreo fata ca prietenul ei sa faca asa ceva! si nu cred ca vrei sa o pierzi! daca spui ca fata e virgina inseamna ca totusi e o fata cuminte si trebuie sa ai grija de ea,sa nu o pierzi pentru una care se da asa la barbati!
nu mai sta cu ea in banca si spune-i sa te lase in pace! daa nu functioneaza asa, incepe sa vb urat cu ea si gata, poate asa intelege!

| fabiola a răspuns:

Schimba colega de banca si nu intra in jocul ei!

| OtyZambirici a răspuns:

Ori glumeste cu tine dar nu prea cred. Ori te multi cu o alta fata si de fiecare data cand se da la tine refuz-o.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa-ti prietena si fa sex cu colega. Ce simti tu pentru prietena ta nu e iubire.

Răspuns utilizator avertizat
| HappyWoLF a răspuns:

Nu sti ce pierzi, inca mai astept momentu asta straight face