| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o relatie prieteni cu beneficii cu un tip. Nu sunt sentimente dar e bun sex la mijloc. El are prietena. Tot dupa el umbla o alta tipa care mi-a fost prietena ceva vreme in urma.
Intr-o seara s-a intamplat sa ne vada o tipa comuna intre mine si respectiva tipa 1 laughing) si sa-i spuna aleia de ceea ce e intre noi.
Tipa 1 s-a dus la "al meu barbat" laughing si i-ar fi zis tot ca si cum eu m-as fi laudat cu asta la tot orasul. Si el crezand-o, a inceput sa se distanteze pana cand l-am intrrebat ce se intampla. Mi-a zis. Dar mi-a zis ca ramanem prieteni cu beneficii numai sa am grija. Bun dar ce pot sa fac daca tipa 1 va continua sa-si bata gura si ce trebuie si ce nu?

Răspuns Câştigător
| Felys a răspuns:

Nu sta in puterea ta sa ii inchizi gura fetei respective, eventual sa te vada alaturi de alt barbat, poate doar asa sa fie convinsa ca ti-ai gasit pe altul si l-ai lasat in pace pe cel la care ea viseaza, altfel nu o poti convinge sa isi tina gura, prin amenintare sau rugaminti nu merge

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Dina tu faci sex cu unu care are iubita,nu-i frumoas asa ceva, de unde sti ca nu sunt sentimente, imi spui si mie cum isi controlezi sentimentele? nu alegem pe cine sa iubim, in viitor il vei iubi si vei vrea mai mult si vei da de iubita lui care poate el o iubeste si tu vei suferi pentru ca ai fost papusa lui sexuala si atat, nu vezi ca e un gigolo se culca cu toate poate are si boli, nb

| Danysan a răspuns:

O sa iti distrugi Viata.De ce nu cauti pe cineva care sa te si iubeasca daca tot esti asa de, darnica
Gandesti foarte prost (nu vreau sa te jignesc)dar ideal e pentru o fata sa isi pastreze demnitatea.Esti mult mai jos decat una care e Tradata de iubit.Aia macar nu stie si sufera dar tu o faci in mod voit.Pe bune acum nu ai gasit pe unu care sa tina la tine.Ai mare grija!

| lex79 a răspuns (pentru Danysan):

"esti mai jos decat una care e tratada de iubit". credeam ca aia e o eroina laughing. dar depinde de la caz la caz. sunt femei care sunt niste scorpii acasa cu barbatul pe care "il iubesc"(poate si iubita lu asta o fi vreo una de asta) si atunci el cauta un suflet cald in alta parte.ca destul il frustreaza aia de acasa. sau poate sunt si femei exceptionale care... stii vb aia " in spatele fiecarei femei frumoase(a se intelege frumoase din toate punctele de vedere) e un barbat satul sa o fu*a" (asta de obicei are aventuri, nu relatii de durata cu altele).

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ar trebui sa stie nimeni de voi doi. Poti simplu sa te feresti de asta si atat. Daca nu va vedea nimic intre voi doi, nu va mai vorbi.

O zi buna!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ascundeti-va mai bine relatia si spune-i tipului ca tipa te uraste/e geloasa ceva de genul asta. Nu fa greseala de a incerca sa o faci sa taca.

| lex79 a răspuns:

Tu nu vrei sa-l pierzi pentru ca sexul e exceptional sau ai inceput sa tii la el?

daca o sa incepi sa-i tii morala ca aia de acasa, o sa plece. daca nu... va veni la tine ca la miere.
barbatii sunt atat de simpli. cauta doar liniste.

| Dina2306 a răspuns (pentru lex79):

Sexul e minunat. De asta nu vreau sa-l pierd.

| lex79 a răspuns (pentru Dina2306):

Pacat e ca niciodata nu vei ajunge sa fii satisfacuta de un barbat care ti-ar arata iubire si respect.

| Dina2306 a răspuns:

Si nu vrea pareri pro si contra. Ceea ce fac ma priveste numai pe mine si pe acel el. Am nevoie de sugestii asupra la ce sa fac cu tipa aia 1.