| Alexxandra2000 a întrebat:

Sunt intr-o relatie serioasă cu un băiat şi l -am intrebat : dacă aş fi insarcinată te-ai căsători cu mine? şi el a spus că nu, dar vrea doar copilul, nu şi pe mine. El are 30 de ani şi locuieste cu părintii lui (pe care nu i-am vazut niciodată). Credeți că din cauza lor nu vrea să se însoare? totusi nu i-am facut niciodată vreun rău, nu-mi explic de ce ma ignoră şi dacă nu ma iubeşte atunci de ce vrea copilul?

7 răspunsuri:
| IamJoKeR a răspuns:

Pare c-am neserios iubitul asta al tau, pentru ce mai stai cu el?

| Madaxo97 a răspuns:

Nu este relație serioasă în niciun caz dacă nu i-ai cunoscut părinții, si daca a zis ca nu te vrea pe tine, doar copilul, e foarte ciudat, cum să stai cu cineva care ar putea să îți ia copilul de lângă tine? Mai bine te despărți de asemenea om si cauți un bărbat care e cu adevărat serios.

| ania a răspuns:

Băieților le scade atractia fata de o fata dupa ce accepta sa faca sex fara casatorie. Cine face sex fara casatorie incalca principiile Creatorului pentru sex si nu are parte de binecuvantarea Lui peste vista lui sexuala, nu are cum sa-i mearga bine.

| Violleta2022 a răspuns:

Pai, cine si-ar dori sa se casatoreasca cu o "femeie usoara"?
Nici un barbat!

| mihai69 a răspuns:

Altu' mai cu țiglele pe casă n-ai găsit?

| Lupică27 a răspuns:

Cum dreacu ii alegeti ma? laughing dupa ce criterii?
Daca inca sta cu ai lui exista doua optiuni: e sarac lipit sau e o momaie nu barbat.
Cum dreacu sa iti raspunda asta la varsta lui, omu e retardat si cred ca a doua optiune e cea mai sigura.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil e timpul sa ii dai papucii