| CrIsSLoveCristi a întrebat:

Sunt intr-o situatie mai complicataa.Sora mea este cu un an mai mare ca mine.eu am 15 si ea 16. ea are un prieten pe care il iubeste foarte mult. e moarta dupa el. iar el mi-a spus ca ii place de mine.nu stiu ce sa fac si mie imi place asa putin de el dar nu vreau sa o ranesc pe sora mea. o iubesc enorm

Ce sa faaac?crying

Fundaa:X

Răspuns Câştigător
| MissL a răspuns:

E sora ta, e sage din sangele tau. trebuie sa aveti si voi discutii care-ntre surori, oricum pe tine nu va avea de ce sa fie suparata tu nai nicio vina, vei fi vinovata daca nu-i spui si ii ascunzi asta. mai bine spune-i ca sa se desparta ea de el, nu el de ea. ca poate el face misto de ea si nu merita doar e sora ta.
o va durea mai rau sai dea el papauci decat sa-i spui tu adevarul si macar va fi satisfacuta ca ii da ea "liber" :*

3 răspunsuri:
| CrIsSLoveCristi explică:

Pai daca nu o iubeam eram de mult cu el.da eu i-am spus odata sa se desparta de el.da a spus ca il iubeste prea mult.s-a si culcat ca el

| Elena_1818 a răspuns:

Tu gandesti? e sora ta.nici nu ar trebui sa-ti pui o asemenea intrebare.ca tipu` ala sunt miliarde, sora ta e numai una.

| sexlove a răspuns:

Frate daca ai fi in stare sa-i sufli gagiku lu' sorta eu nu cred ca ai iubio eu una nu i-as face niciodata asa ceva lu' sora mea...ce chestie (si mie imi place asa putin de el) laughing)) eu nu asa suporta sa-mi faca propria mea sora asta