| normally a întrebat:

Sunt intr-o situatie naspa.imi place de un tip de la scoala.Si el se uita la mine,doar ca e mai cu toate proastelesad o data m-am uitat pe geam la scoala,si el se uita la mine,m-am facut ca nu-l vad si apoi peste cateva minute m-am uitat din nou la el si el se tot uita la mine.dar vineri m-am dus cu o prietena pana jos,pe unde sta el si l-am vazut sarutand-o pe alta. oare daca ar fi cu mine, m-ar insela.sunt o fata careia trebuie sa-i dovedesti multe ca sa fie cu tine, nu stiu ce sa fac.

7 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Esti plina de tine si dupa felul in care scrii, nu cred ca ai motive intemeiate.
Asteata-ti randul, esti si tu pe lista lui.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu face nimica. daca are pe alta, asta e, mai sunt baieti pe lumea asta chiar daca altii spun asta:*

| Ichnat a răspuns:

Tu nu sti daca el te place sau nu... straight face Poate ca se uita la tine ca sa te admire si atatwinking cinestie ce fata buna de admirat esti tu tongue

| December a răspuns:

Pai nu trebuie sa faci nimic. Daca se uita din cand in cand la tine nu inseamna ca o sa fi-ti impreuna. Plus ca daca se saruta deja cu alta e clar: ori n-are nici o treaba cu tine, ori e genu care schimba prietenele ca pe sosestewinking.

| December a răspuns:

"sosete"..scz. Viteza e de vina big grin

| Aly13 a răspuns:

Mai bine il lasi in pace. Chear daca ai reusi sa stai cu el, sunt sigura ca te va insela cu prima care ii iese in cale.

| bogdan93_8247 a răspuns:

Ardete cu el sa fa-o ca nimeni alta, va sta cv cu tine laughing