| Kydutsa a întrebat:

Sunt iubitul Kideiwinking
Am 19 ani, ea 17.
Luni marti si miercuri si ieri, am fost in tabara la mare cu iubita mea...
Acolo am dormit cu ea. Dar ne-am si "culcat".
Eu sunt putin mai timid, si ea a zis pana imi trece timiditatea sa o las sa imi puna ea prezervativul, iar apoi m-a pus sa-i introduc 2 degete... cand i-am bagat cele doua degete ea a tipat. am crezut ca am facut ceva ce nu trebuia si m-am speriat. Ea a zis ca e ceva normal. dar o doare.
Apoi m-a pus sa bag penisul in ea si si atunci a zis ca o doare sa scot putin. Atunci ea mi-a scos prezervativul si dupa a zis sa bag iar. Cred ca am apasat prea tare in ea, ca i-a curs sangethinking Imi era putina "scarba" pentru ca penisul meu era plin de sange din ea, dar imi era si rusine de ea, pentru ca la cat de timid eram ea ma tragea de penis pentru ca nu se mai ridica? Dinn ce cauza?crying Iar astazi de dimineata cand am venit din tabara, dupa ce am frecat penisul sa ridicat. Ce a avut atunci?

Răspuns Câştigător
| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Doamne. :-&

Ai dezvirginat-o daca i-a curs sange!
Si apropo, e normal sa fii timid, dar nu trebuia sa te iei dupa ea pentru ca nici nu e majora si corpul ei e in crestere.winking

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

,,Sunt iubitul Kidei". Scuză-mă, ai mai spus ceva după asta?

| elasexygagica a răspuns:

Doamne ce baietel dulce estilove struck imi plac baietii timizi si virgini daca vrei te ajut eu cu problema ta sufletel :*:*:*:* love strucklove strucklove struck ce fata norocoasa sa aiba asa prietenlove struck

| unknow a răspuns:

oh go on iti ''tragea'' de penis sa se scoalalaughing) mi-ai inveselit ziualaughing),...
nu am auzit asa ceva in viata mealaughingrolling on the floor)laughing))

si in leg. ca problema asta,.ce sa zic,. cred ca ai avut emotii, e din cauza asta! si eu ma balbai cand ma asculta la istorie,.tot din cauza emotiilorwinking

| AnnaMaria a răspuns:

Ai avut emotii thinking se intampla

| Alex_1486 a răspuns:

Emotiile frate

| MonterDoc a răspuns:

An_evil_angel97@yahoo.com. Te ajut cu cea mai mare placere numai sa intri pe yahoo pentru ca e destul de mult de spus si poate mai vrei si u sa intrebi ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si uite cu ce se ocupa copilasii din tabara.Panarame si panaramoi.