| anonim_4396 a întrebat:

Sunt la prima fata si nu stiu cum se saruta cu limba mi-e rusine sa zic la parinti plz ajutati fundita.

Răspuns Câştigător
| ADIvreaFUNDITA a răspuns:

Lasate condus de val, nu trebuie sati bagi limba in gura ei sau sa vi le unit din prima, poate iei n-o sa-i placa.Impratiseazo tandru, si sarut-o pe buze si tot asa cate un pic pana se lasa si ea condusa de val si apoi puteti sa va unti limbile, pur si simplu in timpul sarutului.Cuceresto big grin. Si inca ceva tu esti ceaudar si iubita ii panini, ea vrea sa te sarute dar tu nu sti cum sa iti bagi limba in gura ei?sad daca da bine ca team ajutat.Papa

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca vrei sa probezi zi la gagic sa iti arate

| Monica a răspuns:

Totul vine de la sine.Nu trebuie sa fi 'incordat' sau se iti fie frica.Stai flex. Daca ti la ea, te vei descurca happy

| WickedBoy a răspuns:

Nu trebuie sa saruti cu limba prima data.Sunt si alte modalitati decat sa o ineci in salivalaughingIncearca un sarut normal care sa va faca sa va simtiti mai comod.winkingSucces

| 202 a răspuns:

Cand o saruti inai cu buzele apoi o ti in brate si ii bagi limba! big grin
asa se face!

| cryss_6160 a răspuns:

Zine so noua te rugam cati anisori ai si de cand esti cu ea? Sa iti putem raspunde

| lore23 a răspuns:

Nar trebuii chiar din prima cu limba, poti sa o saruti doar. Oricum daca se intampla totu o sa vina de la sine. crede-mabig grin

| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Mai intai pup`o pe obraz, dupa aceea doar pe buze, si cand simti ca esti pregatit pentru un sarut adevarat ia`o in bratze, sarut`o mai intai da 2-3 ori ( doar cu buzele) si apoi ii bagi limba`n gura.Stiu ca nu e usor la inceput dar o sa vezi ...totul o sa fie bine oh go on.

| JuStKid a răspuns:

Ciao! pai esti la prima fata dar ai 11-12 ani nulaughing? dupa poza d la avatar mi-am dat seama.mda. mai pana sa o saruti mai intai trebuie sa o convingihappy. sunteti la inceput ia-o usor.cu buzele alea alea. apoi cu limbutza dar vine de la sine atunci cand va iubiti si simti nevoia vei vedea singur! bfta cu gagicutele si la gradinitalaughing!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 poza de la avatar e caterinca 2 toti din sat ma intreaba stii sa mozolesti... si eu nu. 3 e convinsa nu va speriati sora ei mi-a zis ca ma place si alti tot la fel si trebuie sa ma pregatesc deci de asta am intrebat ea a mai avut 2 eu 0 si nu vreau sa stau ca prostu.

| peaRls a răspuns:

Buna albertt! intrebarea ta mi-a atras atentia.in primul rand stresul asta pe care il simti la inceput e normal pentru ca totul este nou la inceput. daca esti sigur ca vrei sa faci acest pas poate ca ar trebui sa o saruti mai intai normal... un kiss inocent este mult mai binevenit la inceput. oricum stai linistit ca nimeni nu a fost invatat cum sa sarute perfect de prima data, asa ca ar trebui ca totul sa vina natural cand simti ca esti gata.multa bafta si sa va iubiti