| clauphotograph a întrebat:

Sunt mai nou aici si nu am idee cum e cu funditzele deci ma puteti ajuta cum se dau etc?big grin

4 răspunsuri:
| sebastyancuidiny a răspuns:

Paaai, cu cat ai mai multe funda esti vazut ca un membru mai bun, si iti creste ranku... nu stiu exact sa ti le spus, in fine Funda se acorda cand pui o intrebare, e in dreapta mesaj-ului unui utilizator care ti-a raspuns la intrebare, testeaza-ti fundita pe raspunsu meu, nu ma suparr. puppy dog eyes

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Cand dai fundita alegi raspunsul castigator.Bineinteles ca nu poti da fundita daca e o singura intrebare pentru ca nu ai avea din ce alege.
In dreptul fiecarui rasp e o funda mare gri. Daca apesi pe ea ddesemnezi castigatorul.
Ca ex sa apesi in pe fundita de la mine sau de la altcnv.Bafta!

| ღOlimpiaRalukaღ a răspuns:

Cand dai fundita alegi raspunsul castigator.Bineinteles ca nu poti da fundita daca e o singura intrebare pentru ca nu ai avea din ce alege.
In dreptul fiecarui rasp e o funda mare gri. Daca apesi pe ea ddesemnezi castigatorul.
Ca ex sa apesi in pe fundita de la mine sau de la altcnv.Bafta!

| MalikBitch a răspuns:

Pai...cand cineva rasp cum am rasp eu de ex. apare in dreapta rasp o funda... apesi pe ea:d