| Pixie_8314 a întrebat:

Sunt moarta dupa un baiat de la mine din sc. da' nu stiu daca ma place. adica se uita la mine...pe Mess vorbim. dar. iar eu sunt mai mica cu un an.si el nu prea e cu fetele.So., as vrea niste raspunsuri foarte bune! mersi' :*

1 răspuns:
| smile a răspuns:

Buna! pai nu cred ca ai de unde sa afli daca nu vorbesti cu el.NU incerca sa vorbesti cu prietenii lui pentru ca te pot insela mai bine vorbeste cu el fata in fata (daca ii spui pe mess poate crede ca faci misto de el)