| anonim_4396 a întrebat:

Sunt nelamurita. Eram convinsa ca baietii se gandesc la sex mai mult decat fetele si doresc sa o faca oricand. Am vorbit insa pe mess cu un tip (14 ani) si mi-a spus ca nu s-a masturbat niciodata, ca nu a vazut nicio fata dezbracata. A spus ca nu-i place sexul. Nu cred ca a mintit pentru ca il cunosc si nu minte niciodata. Baiatul nu e credincios dar e mai retras. Oare sa fi spus adevarul?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, e inca un pusti. Baietii incep sa se gandeasca la sex in general dupa 15 ani, mi se pare normal ca un copil de 14 ani sa se comporte ca un copil.

| wannabe a răspuns:

Des intalnesti un baiat sunt 14 ani care sa fi vazut macar o fata dezbracata, parerea mea

| sorin a răspuns:

Om batran, ma faci sa rad, Ho, Ho, Ho.Sa fim seriosi tu chiar asa crezi?

| madalykuka a răspuns:

Poate are dreptate,,
pampalau oricum,,,,straight face
adica gandeste-te parerea mea e ca,, nu stiu e baiat,, uni baieti la varsta asta is ating prietenele,,, el fac pariu ca nici nu se gandeste la asta cred ca nu o sa fie preaa bine de capul lui,,,straight face

Răspuns utilizator avertizat
| Aries90 a răspuns:

Nu te increde in tot ce zice un tip pe mess. happy