| florinelalex92 a întrebat:

Sunt nou pe aici am facut dragoste cu prietena mea neprotejat dar nu mi-am dat drumul pentru ca cand era sa imi vina ma opream este posibil sa ramana insarcinata?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu ai ejaculat in vagin nu a ramas gravida.

| ruPfashu a răspuns:

"Ca cand" faci dragoste neprotejat, tot timpul are sanse sa ramana. Logic, nu?

| marculescumihai a răspuns:

Niciodata nu esti 100% sigur in astfel de situati, dar eu cred ca nu a ramas.Totusi nu strica sa-i cumperi un test de sarcina sa scapi de griji.

| winchesters a răspuns:

Pai mai intai scapa de greselile de scriere si apoi du-te cu prietena ta la un ginecolog. Sau cumpara-i un test de sarcina.

| ellaella a răspuns:

laughing Doamne, ma tot minunez de raspunsuri laughing
Da, exista posibilitatea sa ramana insarcinata... OhMySomerhalder merita funda pentru raspuns!
Iar ca sa stiti si voi, spermatozoizii exista si in lichidul seminal, nu doar in sperma. Deci, fiti precauti! Si nu uitati de ginecolog!

| buinciucandrea a răspuns:

Daca era pe probleme atunci va ramane

| MaruMaria a răspuns:

Buna florin! dupa cate am citit, eu cred ca ar trebui sa te duci impreuna cu prietena ta la ginecolog sa vedeti daca este insarcinata