| DreamLover a întrebat:

Sunt o ciudata! Un baiat de la mine de la scoala ma place. Nu am vorbit niciodata fata in fata, doar pe mess in fiecare zi vreo 5 ore..asa..in medie. Nu imi place in mod deosebit cum arata, dar de fiecare data cand vorbesc cu el pe mess simt fluturasi in stomac.Eu nu vreau sa admit ca il plac deoarece nu prea imi place aspectul exterior. Si el conteaza cateodata...ce sa fac?

9 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Sa ii acepti sentimentele pentru ca nu conteaza asa mult aspectul lui si cred ca fiecare persoana se schimba ca si aspect si eu m am schimbat ca si aspect deci... cred ca va placeti reciproc si ar fi draguta o relatie acum inainte de sarbatori

| prima a răspuns:

Aspectul exterior se schimba si daca te place si dupa cele spuse de tine tu tot il placi incearca sa vb si in fata poate te invita la o plimbare sau mai stiu eu si apoi vei vedea cum va fi ..succese!

| JiTerra a răspuns:

Aoleo

| TuRneR01 a răspuns:

ASpectul exterior se poate schimba intr-o saptamana /o luna /un an dar cei pe interior va ramane acolo. Daca pe mess simti fluturasi hmmmm... fata in fata cred ca simti bondari (lasand gluma la o parte). Daca e mess simti fluturasi fata in fata poti vorbi cu el?

| MrSoapte a răspuns:

Scoate-ti din cap ideea de fluturasi! Iti place sa crezi asta, dar nu-i adevarat! Fluturasii de care zici tu, sunt in filmele animate! Tu ai o relatie virtuala! Daca nu te atrage cum arata, mai bine il lasi in pace!

| neutrino a răspuns:

Ai perfecta dreptate. In casa ta, singura, te poti juca cu cine vrei pe calculator. Afara insa este altceva.

Răspuns utilizator avertizat
| Angelsergiuboy a răspuns:

Daca nu arata bine si tu esti zana din povesti no sa poti iesi niciodata cu el in public pentru ca iti pasa prea mult de parerea altora si tu poti sa simti pentru el orice daca tie frica sa iesi cu el din cauza fixatiilor tale. Lasal pe baiat sa isi gaseasca o fata care il merita nu-i strica craciunul si revelionul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te dai cu capul de pereti ca esti fraiera. Nu te mai uita la aspect si vb cu el. Nu te ia de nevasta, ci doar vorbiti, mai invatati si voi ceva referitor la socializare...