| nimicaici a întrebat:

Sunt O fata da cred ca v-ati dat seama as vrea sa am un iubit dar cum ?

8 răspunsuri:
| Sburatorul a răspuns:

Hei.
Pai depinde ce fel de iubit vrei sa ai.
Daca vrei unul doar de fatada: imbracaminte provocatoare + ochi dulci baietilor de prin oras, dar nu pari genul respectiv big grin.
Cei sentimentalisti / care se gandesc la relatii serioase devin cam rari, deoarece se trezesc tot felul de misogini care se uita la prea multe filme proaste sa zica fel de fel de minciuni (lucruri rele) despre fete, unii inghitind chestiile astea din pacate.

| telluno a răspuns:

Ai grija unde o sal cunosti, mare este netul domnului happy
Incearca sa gasesti un baiat care sa merite sa-l iubesti.
Ai rabdare si tine minte vorba asta " Ce e al nostru mereu este pus deoparte si intr-o zi vine singur, nu trebuie sa alergi cu disperare dupa baieti "
Mult succes fata mea happy

| JokerV a răspuns:

Incearca sa arati provocator sau sa iti schimbi stilul, sa fi sociabilia si sa iti alegi de cine sa te indragostesti, asa toti spunem ca vrem un prieten/a dar nu stim pe cine placem, incearca sa iti alegi o presoana si atunci vei sti ce e de facut

| drhotzu a răspuns:

Aaaa pai metoda cea mai buna e sa gasesti un baiat care iti place si sa fii cu el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu...iti faci unullaughing

| anonim595 a răspuns:

Imi dai id in (pm) si gatalaughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim595):

Ce distrus estilaughing

| anonim595 a răspuns:

Distrus esti u ba asta.