| Blondeh a întrebat:

Sunt o fata de 15 ani si pana acum nu am avut atractii pentru fete, dar mi se pare foarte sexy si atractiv cand vad fete care se saruta si chestii de genul...si mi-as dori sa fac asta, dar nu am intalnit vreo fata care sa ma faca sa simt asta, relatii nu am avut niciodata, si mi-au placut doar baieti. Sunt bisexuala, sau orice fata simte asta?

10 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Orice om, indiferent ca e de sex masculin sau feminin, apreciaza frumusetea. Exista fete pe care alte fete le considera frumoase din anumite motive, dar nu intotdeauna poti spune ca a admira = a fi atrasa.

Faptul ca ti se par sexy doua fete care se saruta e un semn ca esti atrasa de ideea asta.
Cel mai probabil esti bisexuala. Esti in perioada in care descoperi cat de mult te atrag ambele sexe, asa ca e perfect normal sa ai tot felul de sentimente si senzatii.
Don't worry :-)

| Aasdfghj a răspuns:

Eu cred ca esti ok dar esti la varsta cand vrei sa experimentezi diferite chestii. O sa-ti treaca.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Momentan esti mică si nu stii ceea ce vrei, ce simti, ai timp sa te decizi pînă te vei casatorii ce alegi.Pe la 25, 30 de ani altfel vei vedea lucrurile.

| wild_5755 a răspuns:

Nu inca una...

| RAY a răspuns:

Nu sunt fata sasi spun asta dar atractia fizica exista cand o fata vede o fata frumoasa indiferent ca e hetro sau bi asta e clar, genul feminim e mai frumos, stie mai bine sa faca sex ca doar se cunosc, stiu mai bine ce vrea o fata ca sunt fete etc e ceva normal sa te atraga cred ca fiecare fata simte ceva cand vede o fata dezbracata dar societatea, religia nu-i permite asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"mi se pare foarte sexy si atractiv"
Ti se pare. N-ai nimic.

| DonaldTrump a răspuns:

Poate esti doar bi-curioasa, se mai intampla ca cei heterosexuali sa aiba fantezii cu cei de sexul lor. Nu ai atractie doar ti se pare sexy.

| Pain4Souls a răspuns:

Ti se pare sau chiar simti asta?

| Anuta123diva a răspuns:

Nu nu esti si la baieti e vice-versa. Stai chill.

| Zacase a răspuns (pentru Anuta123diva):

Dafuq? Nu, chiar nu, la baieti nu e vice-versa...