| catastrophe a întrebat:

Sunt pe clasa a 7-a si sunt nebun dupa o fata din a 6-a. Defiecare data cand trec pe langa ea isi aranjeaza parul, ce inseamna? Nu am destul tupeu sa ii cer ID de mess, ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| catalina_8997 a răspuns:

Gaseste un pretext sa vb cu ea orice legat de scoala eventual cerei id-ul sub motivul ca ar putea sa te ajute la o anumita materie sau ceva de genul, cat despre faza cu parul poate fi un semn ca sa iti atraga atentia sau poate este doar un tic. succes

6 răspunsuri:
| Upz0r3 a răspuns:

Incearca sa o cunosti intai...sau vb cu cineva sai ceara id hmm si cu aranjatul parului cred ca este ceva tipic fetelor doar ca sa se dea mari ca sunt mari frumuseti daca iti zambeste "tie" in timp cesi aranjeaza parul poate ca inseamna ceva happy

Succes

| Diavolulestefemeie a răspuns:

POi cred ca si ei ii place de tine uitate la mai multe semne smug Cum ar fi.
1)te baga in seama mereu
2)Se uita mai mereu la tine
3)Cand te vede in pauza trece mai mereu pe langa uhappy

Fa`ti tupeu si cerei id de mess ori spune-i unui/unei colege sa ii ceara id de mess smug

| danut93 a răspuns:

Mah. daca esti sigur ca te place si u o placi cu adev. fa-ti o data curaj si cerei id d mess.sau fa rost d nr ei d tel si ia-ti inima in dinti si suno.winking.

| ioana_3928 a răspuns:

Eu zic mai bine fa-ti curaj si vorbste cu ea...

| membrugirl2010 a răspuns:

Te place. Du-te la ea si cere-i id, esti baia mare!
fundahappy?

| catastrophe explică:

Si ce se intampla daca nici o colega nu are id ei? Apropo dupa ce am iesit de la scoala se uita incontinuu in spate credeti ca se uita la mine?