| SilentRain a întrebat:

Sunt persoane pe aici care au trecut prin relații traumatizante?
Ați putea povesti pe scurt?

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Da am avut o relatie traumatizanta unde tipa a vrut sa ma transforme in SCLAVUL SOTIEI si a vrut sa ma ceara de sot dar am refuzat categoric si m-am despartit de ea

| SilentRain explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Logic că tu nu ești capabil de ceva serios, rămâi cu șeful și femeia de serviciu

| JustPaly a răspuns:

Aveam o relație, da nu mai am

| Cheo0S a răspuns:

Da mi-a furat una jucaria cand am fost mic si m-am suparat pe ea.

| Forneticugem a răspuns:

Nu știu cum sa începe de fapt nu a fost o traumă era prea real sa fie adevărat și prea frumos sa fie adevărat