| anonim_4396 a întrebat:

Sunt plictisit sunt trist sunt necajit sunt satul.
voi prin ce stare treceti?

Răspuns Câştigător
| Dav7id a răspuns:

Idem.Si te inteleg perfect cum te simti. Abia astept sa treaca ziua de maine.Dar imi pare si mai rau cand vad ca las sa treaca zilele degeaba,cand sunt atatea de facut,atatia caini pe strada care sa ma muste,atatea pisici in pom pe care sa le dau jos taiand creanga cu drujba tatalui, cam cheala de dinti, dar de efect.Sa stau de vorba cu prietenii despre ceva care chiar nu ma intereseaza, dar par a fi.nu sunt criminal dar asa mai omor timpul.Dar azi toata ziua in casa, chiar n-am avut chef de nimic.Trecem peste asta.Ma anunti cand te-ai recuperat, eu inca ma adun.

8 răspunsuri:
| vẵñåtoяUdỉñPådUяε a răspuns:

Eu sunt ca de obicei. Ma refugiez la categoria Trivia/Amuzante, ca sa simt mai bland ceea ce simti tu, cu ajutorul amuzamentului. Desigur ca odata trebuie sa infrunt realitatea.DAR imi e foarte frica.Pentru ca realitatea mea e asa aspra ca as da orice sa traiesc virtual toata viata mea.sad

| BlueBird a răspuns:

Plictiseala si oboseala

| ThePinkPanther a răspuns:

Eu momentan sunt super fericita, extaziata, radiez toata si nu pot sa imi controlez zambetul de pe fata: imi vine sa tip de fericirelaughing (l'am vazut pe baiatul de care imi place si m'a pupat pe obraji si acum nu mai pot de fericire pentru ca nu il mai vazusem de o luna)

| pink10 a răspuns:

Intre agonie si extaz :-Jlaughing

| alud a răspuns:

Umagaumaga17@yahoo.com

| mee_4833 a răspuns:

Am momente si momente. Sunt zile intregi in care sunt plictisita si fara chef, dar sunt si zile in care radiez si ma simt f bine...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

hai la nenea sa-ti dea tzata!

| nimiiiiiic a răspuns:

Happiness