| cristinaanamaria a întrebat:

Sunt praf, nu mai am chef de viata, nu mai am vlaga, ce pot face?

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Revino-ţi şi nu te mai prosti.

pa, pa.

Răspuns utilizator avertizat
| mario a răspuns:

Sex cu mine. cel mai bun remediu pentru a uita de plictiseala:d

| EuSiCuMine a răspuns:

Incearca sa le povestesti alor tai cum te simti si convingei sa faca ceva pentru tine.
De exemplu, o poti convinge pe mama ta sa iesiti impreuna numai voi doua, la cumparaturi. Ei ii va placea ca doresti sa petreci timp cu ea si tu vei mai prinde putina energie distrandute un pic
Sau fa o petrecere mica de vreo 2-3 ore, cu sucuri. colegii, dansati un pic. Distrativa
Daca nici asta nu merge incearca sa bei 2 doze de energizant(nu conteaza de care) si iesi afara la o plimbare cu prieteni, in parc, la un suc. etc si ai sa vezi cum simti energie.
P. s : nu bea prea mult energizant sa nu incepi ds sari in sus fara motiv ca sa nu creada lumea ca ai scapat de undeva laughing

| smileforme a răspuns:

Cauta-ti prietenii de care sunt sigura ca te-ai izolat! nu mai sta in casa si intra in vb cu oricine, vorbeste si descarca-te! happy:*

| seby19 a răspuns:

Sa gasesti un motiv pentru care sa traiesti.
Ai o pasiune?

| aripifrante a răspuns:

Sa iesim la o intalnire! Ce zici?smugsmugsmug

| NoAntidote a răspuns:

Suc de portocalelaughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai sinucidede nu mai ai nimic de facut

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa dai cu aspiratorul...