| anonim_4396 a întrebat:

Sunt putin ingrijorata. Menstruatia mi-a venit cu intarziere de 10 zile, adica pe 20, si a tinut pana pe 25. am ameteli, greturi si niste dureri de cap. Am viata sexuala activa, dar in ultimul timp (2-3 luni) folosim prezervativul. Help?

Răspuns Câştigător
| pίTίк a răspuns:

Niciodata nu se stie... cel mai bine:du-te la farmacie si cumpara 1 test de sarcina.asa o sa scapi de toate dubiile:*

5 răspunsuri:
| Frogie a răspuns:

Fa`ti un test d sarcina...si mie mi s`a intamplat la fel dar dupa ce l`am facut am scapat de dubii...tongue

| Irina a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie 2 luni la rand sa intarzie cate 10 zile si a fost o dereglare hormonala. poate fi valabil si in cazul tau. Daca ai folosit prezervativ nu ai dc sa iti faci griji.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Help ce? sa-ti punem noi prezervativul? sau ai nevoie pentru viata ta sexuala activa de ajutor?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pt AMINADAB,- daca ai un raspuns interesant, posteaza`l. Daca nu, liniste. am zis ca folosecs prezervativul, nici ca vreau ajutor pentru viata mea sexuala. poate cineva a trecut prin asta, sa dea o idee, un sfat. nu raspunsuri de copii de 6-7 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am facut azi un test de sarcina si a ieist negativ \dancing