| deutza_1294 a întrebat:

Sunt putin panicata, doarece durere nu persista stau linistita de exemplu 30 de min o ora dupa aia iarasi ma ia durere, si simt cum mi-ar curge un lichid, si-mi curge un lichid galbui, nu stiu ce e si imi este teama, mie teama sa nu fiu insarcinata, dar nu prea cred! Ma doare coloana simt cum ma trage cineva de coloana. Pot fi racita la ovare, pana acum m-a facut 3 teste de sarcina au iesit negative si am sa mai fac un test de sarcina pe 9 august!

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Du-te maine la doctor si lasa prostiile. Poate fi o infectie urinara sau o anexita sau o colpita. Nu mai sta pana pe 9 august, du-te maine la ginecolog si, daca nu e de cauza ginecologica durerea, du-te la un internist.

7 răspunsuri:
| M.J. a răspuns:

Lasa testele de sarcina si da fuga la doctor.numai el stie ce ai, nu mai amana.cu cat mai repede, cu atat mai bine

| MarYoBenucci a răspuns:

Cred ca-ti vine ciclu happy normal astea sunt simptomele unei fetewinking bafta

| pysyk17rasfatat a răspuns:

Rollandsinnex :ai vorbit si tu s-a nu adormi! fata are o problema serioasa si tu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Simptomatologia unei cistite!
Mergi la medic pentru un control și lămurire.
Sănătate.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa afli ca esti insarcinata sau nu afli abia cand bebele are 2 luni

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti racita consulta un ginecolog urgent

| rollandsinnex a răspuns:

Cancer!