| cocolina234 a întrebat:

Sunt singura si caut un baiat cu care sa am o relatie sub 15 ani

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Si nu ti se pare ca ai gresit site-ul?! Zic asta asa doar, ca o eventuala posibilitate...

| AlleyChann a răspuns:

Aşa, şi crezi că noi mai avem timp şi de piz.da ta?
Marş fă, caută uşa.

| Crazyfish a răspuns:

Girl,sa dai anuntul asta cand ai 25 de ani.
Atunci esti singura, acum esti mica.Cumpara-ti o Barbie, sau pe Ken ca e baiat!

| Petre159 a răspuns (pentru Crazyfish):

Daca esti interesata eu am 11 ani, sunt din Bucuresti sec3 si id-ul meu my_star.petre

| Crazyfish a răspuns (pentru Petre159):

Cu mine vorbeai vere, sau n-aveai fereastra sa-i raspunzi lu' asta mica?
Because I'm a HE.Ce interesat sa fiu pana mea!laughing

| Petre159 a răspuns:

Daca esti interesata eu am 11 ani, sunt din Bucuresti sec3 si id-ul meu my_star.petre