| 123gabialexandra a întrebat:

Sunt tanara, nu am avut pana acum nicio relație.
Însă nu știu ce se întâmpla, dar in loc sa am un băiat normal (disponibil) încep sa comunic și sa simt niște sentimente pentru un bărbat însurat care e si din cler…
Ce sfaturi imi dați?

5 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Du-te să te spovedești!

| VoidEternal a răspuns:

Evita-l. Cunoaște oameni noi.

| Violleta2022 a răspuns:

Incearca sa stai departe de barbatii insurati si chiar te sfatuiesc sa ai bun simt si sa-ti cuplezi creierul cand iei asemenea decizii, ca distrugi vietile atator oamani nevinovati (sotia lui, copilasii...) si pentru ce?
Pentru o bucata de penis care o poti gasi la alti 10.000 de tineri de seama ta, care sunt liberi si disponnibili!

| SamsungElectronics a răspuns:

Ceau

Îți vei găsi și tu jumătatea, toate la timpul lor, doar trebuie să ai răbdare.

Vorba aia, cu răbdarea treci si marea.

| just4ubr2015 a răspuns:

Lasa barbatii insurati si cautati un barbat care sa te aprecieze si sa te iubeasca nu mai impartii barbatii cu altele