| anonim_4396 a întrebat:

Sunt tot eu cu intrebarea: "daca s-a rupt prezervativul si nu s-a terminat... e posibil sa ramai insarcinata?" deci el a simtit ca prezervativul ii rupt, adica na, si nu a apukt sa se termine, sh etc, deci credeti-ma ca sunt fff sperita! mersi:*

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Dizzydizz a răspuns:

Daca sperma a intrat in vagin sunt sanse mari sa fii insarcinata
Du te la un medic

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pey sigur s-a rupt?

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, exista risc fiindca lichidul care lubrefiaza pensiul in timpul actului sexual contine spermatozoizi. Probabil v-ati oprit imediat dupa ruperea prezervativului, asa ca riscul e foarte mic. Pana la urma se stie ca nu exista nici o metoda de contraceptie 100% sigura, asa ca e un risc asumat.