| Hazel a întrebat:

Sunt un baiat de 20 de ani care nici macar nu a avut primul sarut.As dori sa intreb fetele ce parere au despre un asemenea om. E patetic? Mentionez ca sunt o fire introvertita, nu timida, nu cred ca aspectul fizic e problema desi frumusetea sta in ochii privitorului. Fara raspunsuri deviate de la subiect!( chestii religioase, morale, sau ce tin de scoala) Vreau raspunsuri sincere!

Răspuns Câştigător
| EnvyU a răspuns:

Pai in primul rand nu stiu daca esti patetic sau nu, esti plin de patos? pentru ca asta inseamna patetic, check dex, pathetic in engleza inseamna jalnic, patetic in romana inseamna un om care emotioneaza, impresioneaza. Eu cred ca nu are nici o legatura cu aspectul fizic, ci are legatura cu atitudinea ta, esti neincrezator, iti este teama sa vorbesti? Am observat ca trebuie sa intrii in vorba cu lumea / fetele si de acolo dai in orice. Eu am intalnit fete in jocuri pe net cu care m-am intalnit si am avut...etc tongue. Si eu chiar sunt urat, si sarac, si prost. In fine, nu te mai gandi ca ai tu ceva, nu ai nimic, trebuie doar sa iesi din casa, sa interactionezi, sa vorbesti deschis despre orice, sa glumesti despre orice, sa fi natural si vei avea parte si de fete. Daca te gandesti la ce vei zice pentru ca iti e frica sa nu zici prostii, atunci vei avea probleme. Spune orice si vei afla ca si fetele ti se vor deschide. Alea care sunt intepate si trebuie sa le zici nu stiu ce sau sa te comporti nu stiu cum, alea nu merita sa le vorbesti.

40 răspunsuri:
| Dugalle a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Hello, el nu stie sa sarute ca nu a avut parte inca.

| Hazel explică (pentru GrungyCacti):

Si te apasa faptul ca nu a aparut persoana respectiva la 21 de ani? Pe mine sincer ma apasa lipsa unei astfel de experiente. Sa stii ca nici eu nu am incredere in oameni, dar nu as refuza o eventuala relatie, poate a mai a ramas ceva calitate in cineva.

| Hazel explică (pentru Dugalle):

Sa nu crezi ca sunt un ipocrit care inlatura aspectul fizic, spun doar ca frumusetea e relativa si poate s-a intamplat sa nu ma placa nici o reprezentanta a sexului feminin. Cum am mai spus, eu ma simt bine in corpul meu si nu am complexe de inferioritate.

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Dugalle):

Si ai vrea sa-i oferi tu o demonstratie sau sa mearga efectiv sa o sarute?

| Dugalle a răspuns (pentru TheLoveDoctorr):

Cum sa faci ceva daca nu stii cum sa faci?

| TheLoveDoctorr a răspuns (pentru Dugalle):

Pai atunci toat viata stai si uita-te la ele.Ce sa iti zic eu tie? Apropo, se scrie "nu stii"

| peperonies a răspuns:

Homosexualitate latenta.

| DonaldTrump a răspuns:

Nu e nimic anormal, sunt multi oameni care au 18-20 si ceva de ani si nu au avut primul sarut. O sa iti gasesti tu jumatateawinking

| DonaldTrump a răspuns (pentru peperonies):

Da sefu, m-ai strigat?

| GrungyCacti a răspuns (pentru Hazel):

Experienta si iar experienta...sunt obosita sa aud de cuvantul asta. Eu una as vrea ca prima persoana cu care ma sarut sa fie si ultima, dar asa ceva nu mai exista. De asta imi e si frica sa am o relatie. Nu stiu cum as trece peste daca lucrurile nu ar merge. Esti considerat ciudat daca ai mentalitatea asta. Cred ca sunt cea mai monogama persoana.