| alexf a întrebat:

Sunt un nou membru si as vrea sa stiu cum pot obtine puncte si la ce sunt ele bune.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti recomand o ciorba de puncte. intr-o oala tip TPU, pe care o umpli ochi cu apa, adaugi 196 stupizi, 2 folositori si chiar te poti lipsi de inteligenti-daca vrei poti adauga, asa, cativa, de moft. o lasi sa fiarba din zori de zi pana tarziu din noapte, din cand in cand mai gusti din supa, trebuie sa aiba gust de inginer, daca vezi ca nu a ajuns sa indeplineasca consistenta necesara, mai adaugi vrei 50 de stupizi, dar nu mai multi, ca pe urma faci indigestie cerebrala.cand au dat in clocot punctele, adaugi un pumn de folositori-nu de alta dar trebuie sa ii tai din gustul gretos de inginer, folositorii astia trebuie sa fie culesi proaspeti ca altfel nu isi fac efectul.la sfarsit bati 1 inteligent cu alt pumn de puncte-pentru a drege ciorba.

9 răspunsuri:
| Flav a răspuns:

Nu castigi niciun ban asa ca orienteaza te spre alt site happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punctele, le obtii dand raspunsuri cat mai bune.Nu folosesc la nimic aceste puncte, doar la pozitia in clasament, care si ea la randul ei este degeaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acuma, recunosc: nu sunt originala. Iti folosesc sa ajungi inginer.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

... cel putin, inginer!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

...ai sa ajungi sa lucrezi si in Londra!

| anonim a răspuns:

Asa poti sa-ti cumperi un audi S 4 in numai sase luni. rolling on the floor

| moonY a răspuns:

. apoi deschizi ochii si realizezi ca de fapt visasei.si intri pe TPU sa te lauzi

| Onutzu a răspuns:

Punctele te ajuta sa devi actionar la TPU. rolling on the floor laughing

| Ben. a răspuns:

Cu punctele de pe TPU nu ai nici un fel de avantaj material. obtii puncte raspunzand rapid si corect celor ce au o nedumerire