| Sapersters a întrebat:

Sunt un tipă cu adevărat urâtă. Îmi dau seama că nu pot fi iubită, dar cum aș putea scăpa de dorința mea pentru un partener? ( Am 17 ani )

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Nu te demoraliza, este la varsta la care trebuie sa te axezi pe învățat la bacalaureat și sa intri la o facultate buna unde vei trai cea mai dulce perioada a vieții tale, vei ieși în cluburi, te vei distra cu colegii la cămine și la chefuri și o sa străbați cearsafuriile caminelor studentesti

suntserios
| suntserios a răspuns:

Scrii ca si cum la 17 ani ti se termina viata... adevarul e ca abia incepe.

| Violleta2022 a răspuns:

Stai linistita, ca nu au intrat zilele in sac la tine, esti inca micuta, doar adolescenta si acum ai alte treburi mai importante in viata ta.

Partneri poti sa-ti faci si dupa 18-19 ani cand termini liceul si vei avea mult timpliber, sa-ti cauti unul.

| mihai69 a răspuns:

Nu contează cum te vezi tu. Undeva prin lumea asta e cel puțin un băiat care va fi atras de tine. Dar pentru asta, trebuie să fii mereu pozitivă.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul se va regla la timpul potrivit. Dumnezeu are un plan pentru toată lumea.

| Alexia999997777777777777 a răspuns:

Nu exista persoana urata, în ochii persoanei potrive o sa fi perfecta.
Dar totul pornește de la tine.
Crede-mă nimeni nu este perfect, o sa începi sa te placi atunci când nu o să te mai compari cu x și y de pe internet care au folosit o mie de efecte și machiajul la greu( și nu vorbesc despre machiajul care te înfrumusețează intr-un mod natural ci cel care îți schimba trăsăturile).

| AdioTPU a răspuns:

Când te mai simți prost și te autosubestimezi, asculta melodiile astea:
1 https://youtu.be/eAfyFTzZDMM
2 https://youtu.be/K3GkSo3ujSY

| SamsungElectronics a răspuns:

Bună, îmi lasi instagramul tau, și dacă vrei vorbim.

| Sapersters explică:

O*