| Florentin-Catalin_Dinu_1991 a întrebat:

Sunt varza la dragoste...Prietenii imi spun ca ma comport ca o fata(lucru ce nu-i adevarat)...Vreau sa am o relatie cu o fata si sa stiu sa ma comport si sa fiu atragator. Vreau sfaturi!

7 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Club, ochit fata faina, cumparat de baut, mers la hotel, marcat

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Varză călită?

| corbulalbrosu a răspuns:

Cele mai bune sfaturi ti le poate oferi ViergedeGraissedeVache. big grin

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Cel mai bun dintre cei mai buni

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mersi de recomandare

| PogChamp a răspuns:

Daca un intreg grup iti spune ca esti fatalau, atunci esti fatalau.

| Happiny a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama sa fi si tu mai amuzant si misterios fetelor le place asta
Sper ca te-am ajutat