| Patrăţel a întrebat:

Suntem impreuna,avem aceleasi sentimente unul fata de celalalt, adica ne placem reciproc - sau cel putin asta cred eu- dar ne comportam de parca suntem doi straini. Ce este de facut happy?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu inteleg cum de sunteti impreuna dar va comportati ca doi straini. Si va si placeti. Despartiti-va si atunci poate ca va veti comporta ca doi indragostiti.

| Roland_Szekely_1987_VBCh a răspuns:

Daca sunteti femei e mai bine sa va calamti si sa va uitati totul ce s-a intamplat sau va lipsete la amndaua o partenara un barbat la fiecare dar e bine sa fiti calm si sa nu va stresati.

| fazalunga a răspuns:

Sex