| anonim_4396 a întrebat:

Suntem impreuna de o luna, el are 17 eu 15...ne intelegem destul de bine si tin foarte mult la el, inseamna ceva pentru mine, dar el este o persoana mai dificila si nu stiu ce pot face pentru a nu se plictisi.sa nu apara rutina?

2 răspunsuri:
| stresu a răspuns:

1: ce inseamna "dificila" ca poate fi orice?
2: daca tineti unul la altul nu stiu cum sa apara rutina, in principiu ar trebui sa va simtiti bine impreuna indiferent de circumstante.
3: daca pornesti de la premisa ca se va plictisi, nu ai incredere in tine si nu va iesi bine. Porneste de la premisa ca va merge bine!
Spor!

| princess* a răspuns:

Afla ce-i place cel mai mult amuza-l...