| gigiro a întrebat:

Sunteti de acord, ca sunteti foarte curiosi in legatura cu relatiile sexuale, din cauza "povestilor" spuse de prieteni, cunoscuti, eventual aflate de pe internet? Deasemenea, ca eventual ati fost dezamagiti de realitate (daca ati aplicat)?

6 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Nu sunt foarte curioasa, pentru ca stiu ca pana la urma to sa o sa se intample.Nu am de ce sa ma grabesc, eu personal sunt inca mica, si nu merita sa o fac de acum thinking

| Bacemi a răspuns:

Sunt de acord insa numai in ideea experimentarii mai ample in '' taramul relatiilor ''. Dar asta nu doar din punct de vedere sexual. In ideea ca doresc sa cunosc mai multe experiente prezentate intr-un mod fidel ( sincer si deschis) pentru a putea intelege mai bine cum ar trebuie sa se prezinte o relatie. Incerc sa inteleg diversele mentalitati si sa inteleg cum ar fi un comportament corect al unui partener fidel, iubitor, sincer si comunicativ. Bineinteles ca o relatie contine si partea de apropiere fizica. Dar asta pentru mine este oarecum pe locul doi. Sexul este important pentru mine doar cand are ca fundament dragostea. E drept ca majoritatea se gandesc la partea de sex inainte de partea de relatie in sine. E o mentalitate eronata. Oricum, eu spun ca e utila o informare activa de gen schimb de pareri. Mult mai util decat a citi o carte si atat. Interesanta intrebarea ta. Ca de altfel si multe altele postate pe site. Mai astept astfel de interventii.

| Razvan a răspuns:

Am ascultat la povesti de astea, de, daca puneam pe fiecare sa imi dea 10 ron ca il ascultam si ca ii dadeam sfaturi faceam o avere de averelaughing
Recunosc, ascult mai bine baietii, ma simt in elementul meu cu ei, sunt mai degajati si nu exagereaza ca fetele cu descrierea.Omul e scurt si la obiect.Am vazut baieti care au suferi groaznic, dar stii ce e groaznic dupa niste fete care nici nu ii baga in seama.Am vazut baieti care au plans dupa fete.Am vazut baieti care s-au dus cu un buchet de flori si cu lacrimi in ochi si au fost refuzati. E posibil ca asta sa fie unul dintre motivele pentru care nu prea socializez cu sexul slablaughing
Stiu si povesti sexuale, destuleoh go onMai ales ale baietilorhee heeStiu cine e tarfa cine e pe cale de a fi si cine e meseriasa in bransalaughing
Nu am aplicat pentru ca nu e cazul.Stai sa imi pun eu bazele unei cariere si abia mai apoi vorbimhee hee

| gigiro explică:

Cred ca m-am exprimat gresit! Ideea era, ca tot sistemul informational, ne "starneste" curiozitatea, fantezia daca vreti, ca ne da idei, pe care dorim repede sa le punem in practica.

| NickiMinaj a răspuns:

Curiozitatea sexuala nu a aparut odata cu internetul, ci e fireasca, corpul uman anatomic vorbind e construit de asa natura incat nu il poti separa de aspectul asta, decat daca nu suntem ipocriti.

| foxi a răspuns:

Nu sunt de acord! E o moda impusa de teribilisti!