| LeEu a întrebat:

Sunteti de acord cu legalizarea prostitutiei? Credeti ca acest lucru se va intampla in Romania in urmatorii 10 ani? Ati fi de accord sa practicati aceasta meserie fie si pentru o perioada scurta de timp pana va finalizati studiile? DAU FUNDA, pentru cel mai bun raspuns! Astept parerea voastra!

3 răspunsuri:
| Rashidd a răspuns:

Eu unul nu sunt de acord, pentru ca este o prostie sa se legalizeze prostituia, cele care practica acum prostituia sunt niste femei fara minte care ar face orice pentru o suma de bani, apoi daca afla lumea ca tu te prostituezi vei fi privit altfel de toti si greu iti vei mai gasi un prieten/prietena care sa stea cu tine pentru iubire.

| oanard174 a răspuns:

N u sunt de acord,te intreb in felul urmator,daca peste cativa ani vei avea un copil(o fata) ai fi de acord sa practice aceasta meserie? nu cred, astea sunt niste mizerii cu legalizarea prostitutiei, niste oameni de nimic ne conduc tara.

| DrunkenRat a răspuns:

Mai bine falit/lefter si onorabil...