| Mellyndda a întrebat:

Sunteti de acord cu relatiile la distanta? happy

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Raspunsurile pe care o sa ti le dam noi, nu fac decat sa-ti influenteze decizia, tocmai de asta eu nu doresc sa raspund. Pune-ti aceasta intrebare tie si in functie de raspunsul pe care o sa ti-l dai poti lua o decizie.

9 răspunsuri:
| clauss a răspuns:

Depinde mellyndda, daca va cunoasteti si sunteti impreuna si prin motive intemeiate trebuie sa plece, fie la munca sau cu alte probleme, eu zic ca va merge atata timp cat e incredere si sinceritate, dar daca va cunoasteti pe net, mai putine sanse de reusita si eu nu cred in ele, sper ca ai inteles

| Mandy a răspuns:

Da, de ce nu? daca simti ca poti avea incredere in persoana respectiva e foarte okay. Apropo, din cate stiu, relatiile la distanta fac iubirea sa fie mai rezistenta tongue

| AcAdIcA_6275 a răspuns:

Eu dabig grin
vorbesc cu prietenul meu de 6 luni
si am incredere in el love struck
am zis vorbesc pentru ca nu ne intalnim etc etc ca sa spun sa suntem impreunahappy
eu cred in relatia asta big grin
trebuie sa aveti incredere unul in altulwinking
si sa nu va mintiti happy
succes
funda? puppy dog eyes

| djkeyn a răspuns:

Da eu am o relatie cu o fata de 8 luni si ne intelegem foarte bine, dar trebuie sa aveti incredere unul in celalalt, sa nu fii geloasa, sa nu il inseli si sa il iubesti mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea pentru ca te poate insela(dar depinde de cat te iubeste) si asta depinde de tine si doar de tine tu trebuie sa iei o decizie si sa o urmezi nu sa ii lasi pe alti sa decida in locul tau asa ca eu iti urez mult noroc:p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E greu sa ai o relatie la distanta. Daca nu e iubire nu va rezista nicio saptamana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da eu sunt de acord m un prieten si suntem la distanta si mentionez ca suntem de 5 luni impreuna si am vb doar pe net e greu asa-i dar daca va iubiti va rezistawinking

| Adelina96 a răspuns:

Nuuuuuuu!

| vladvlad_4507 a răspuns:

Nu