| xAlvin a întrebat:

Sunteti de acord cu relatiile la distanta?

Da:-dc?
Nu:-dc?

17 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

NU! Relatiile la distanta sunt ingrozitoare.
esueaza tocmai pentru ca cele doua parti implicate nu si-au putut respecta angajamentele.
In fiecare zi esti nevoit sa privesti alte cupluri plimbandu-se de mana, sarutandu-se... si nu mai stii ce sa faci ca sa eviti astfel de imagini. Cel mai usor e sa nu te bagi intr-o astfel de situatie.

| mona a răspuns:

Nu sunt de acord pentru ca nu sunt relatii de durata[sau de viitor]

| papusica987 a răspuns:

Nu.
intervin multe si partenerii sunt tentati sa insele.

| DorelExpertu a răspuns:

Da,de ce nu

| xanderblackx a răspuns:

Da. pentru ca uneori este frumos sa porti o dragoste platonica. nu. pentru ca nu dureaza.

| danielcoman32 a răspuns:

Da,nu imi dau batai de cap, sunt chiar adeptul relatiilor la distanta, imi plac foarte mult

| OwlMyGod a răspuns:

Depinde, daca nu v-ati vazut niciodata, nu sunt chiar de acord. Dar daca sunteti departe si va vedeti rar, da, mai poate fi numita relatie.

| JustM3JustABoy a răspuns:

Depinde de mai multi factori! Poate ca da poate ca nu...

| k4Zy a răspuns:

Nu,pentru ca este si o vorba"Ochii care nu se vad se uita".Nu poti avea sentimente puternice fata de o persoana pe care nu o vezi zi de zi...

| DOARoVIATA a răspuns:

Nu deoarece nu rezista in timp ele se sparg + ca nu vei putea aveaniciodata incredere i persoana respectiva ca nu sti ce face el nici nu ai de unde sa te interesezi e aiurea si decat sa suferi mai tarziu las-o asa
funda?

| Pissicuts a răspuns:

Da, daca 2 persoane se iubesc, o relatie rezista la distanat; x!~

| Darkangelzn a răspuns:

Da pentru ca trebuie sa ai incredere in acea persoana speciala pentru tine si ea invers funda!?

| hasseki a răspuns:

NU! Relatiile la distanta nu rezista!

| LolitaHaze a răspuns:

Unele relatii rezista chiar daca nu s-au mai vazut de un an. Bine... asta se intampla daca se iubesc cu adevarat

| AndreBoy a răspuns:

DA
Pentru ca pot sa am doua iubite

| unknownn a răspuns (pentru AndreBoy):

Una in metin si una imaginara.
Nu?

| blackmoon a răspuns:

Sunt de acord daca ati petrecut ceva timp impreuna astfel incat sa ai incredere destula in ea/el si nu intodeauna va exista o urmade indoiala din partea ambilor parteneri de ce pentru ca chiar daca imi spui ca ai fost fidel/a am 2 solutii sa te cred sau sa nu te cred intelegi asa ca eu sunt nu pentru relatiile la distanta un nu cateoric