| TheWalker11 a întrebat:

Sunteti de acord cu relatiile la distanta?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu

| zăGhost a răspuns:

Relatiile la distanta sunt o provocare uriasa. Daca poti duce o astfel de relatie fara sa inseli, asta spune multe despre tine si voi ca si cuplu. Desigur, si eu le vad rostul doar daca se finalizeaza cu mutatul in acelasi oras.

| RAY a răspuns:

Nu,sunt pierdere de timp, o iluzie, dezamagire, am avut destule incat sa fiu convins de asta

| Frank51 a răspuns:

Nu. Decat daca dupa un anumit timp(cat mai repede cu putinta) distanta se elimina. De regula sa fie mai putin de 2 luni.

| alina2k18 a răspuns:

Adica trancaneala la telefon si trimisul pozelor = relatie?
Wowwinking

| RAY a răspuns (pentru alina2k18):

Nu uita ca uni platesc 3 dolari sa vada pe una dezbracata, in loc sa xxx ceva real

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Pe minut

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Da; cu conditia ca atacatorul sa fie mai lung cu 18cm, decat distanta kilometrica dintre parteneri. rolling on the floor

| ForeverAlone97 a răspuns:

In niciun caz

| CleanHeart a răspuns:

Nu, e ca si cum ai vedea o prajitura pe internet si salivezi la ea.