| dydyyyy a întrebat:

Sunteti dependenti de cv si daca da de ce anumethinking

11 răspunsuri:
| TitiDrLove a răspuns:

De tigari happy

| Yoana a răspuns:

Sunt dependenta de telefon. Nu stiu ce as face fara el:-s!

| sltlp a răspuns:

Sunt dependent de wifi si internet, precum si de fete

| lolytagirl a răspuns:

Eu sunt dependenta de prieteni mei.ii ador :X:X

| crucialmelody a răspuns:

Coffee=> nu pot trai fara ea, mai ales dupa primele 2 ore la scoala, noroc cu tonomatul alalaughing
My phone=> tot timpul ma uit la ceas, sau whatever, simt nevoia sa il am langa mine si sa-l am in manalaughing
Guma de mestecat=> trebuie sa mestec cv tot timpul, mai ales cand ma plictisesc de mor la ore.
Or mai fi si alte lucrurithinking

| doctginecolog a răspuns:

Da sunt dependent de mariajoanarolling on the floor

| monstrulet a răspuns:

Sunt dependent de somn

| lipitoOarea a răspuns:

Da, sunt dependenta de colegul meu de banca. Nu pot sa stau fara el, e ca si cum as avea propria mea marca de heroina.

| SkyZ0 a răspuns (pentru lipitoOarea):

Eu sunt dependent de jocurile pe pc nu pot sta fara asa ceva!

| kras a răspuns:

Tigari

| almo08 a răspuns:

Masturbare!