| •ღ♥→MaDuTzA←♥ღ a întrebat:

Sunteti gelos/geloase cand vine vorba de prietenul/a voastra?

Răspuns Câştigător
| Merilynne a răspuns:

Da foarte mult

16 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu sunt posesiva, nu il sun de 10 ori pe zi 'ca sa stiu ce face puiul', trebuie sa existe libertatea aia ca altfel incepi sa te plafonezi de parca ati fi casatoriti...

| Razvan a răspuns:

Absolut deloc.Detest sa ii cer raportul, sa il sun de 100 de ori pe zi ca sa ii spun ca il iubesc sau alte din asteawinking

| catthshshshs a răspuns:

In relatiile trecute obisnuiam sa fiu foarte geloasa si posesiva, pana intr-o zi cand l-am cunoscut pe cel de acum...Nu imi da motive de gelozie si nu am de ce sa fiu geloasa.Il iubesc si ma iubestewinking

| Malvina24 a răspuns:

Nu am de ce sa fiu geloasa!(deoarece nu-mi da motive sa fiu, eu insa ii cam dau si el e foarte gelos!)dar recunosc ca nici mie nu mi-ar place sa vada ca face vreun gest sa ma supere! gelozia e dovada de iubire! nimeni nu va reusi sa ne desparta(in nici un caz o cearta pe motiv de gelozie)

| JeSa a răspuns:

Sunt foarte posesivă, devin o "vampă"!tonguelaughing

| Ana a răspuns:

Foarte geloasa, nu geloasa happy

| andreea7520 a răspuns:

Gelozia mi se pare un lucru perfect normal într-o relaţie, se zice că dacă nu există gelozie, atunci nu există acea dragoste adevăratăhee hee

Răspuns utilizator avertizat
| Deea a răspuns:

Stii cum e vorba: "Gelozia e o boala".
Intradevar sunt si eu geloasa cand vad ca altcineva se da la iubitul meu dar stiu ca ma iubeste si am incredere in el cand imi zice ca nu iubeste o alta fata oricat de frumoasa ar fi si oricat de bine ar arata.

| AdaIoana18 a răspuns:

Sunt geloasa pentru ca il iubesc foarte mult si nu as vrea sa aiba pe altcineva alaturi de el. Tin foarte mult la el!

| pelu a răspuns:

Gelozia apare cand increderea nu se afla in relatia respectiva happy incearca sa ai incredere si sa aiba incredere`n tine si totul va fi oke happy Bafta

| Allegria a răspuns:

Sunt f geloasa...cum a zis si Lora,"defect". Nu este chiar un defect, dar nici departe nu este laughing
Daca intelegi ce vreau sa spun...
Deci.Raspunsul este : Da! Sunt geloasa cand vine vorba de prietenul meu!

| Decebal a răspuns:

Da, fiindca iubesc!

| mada. a răspuns:

Da, sunt geloasa... dar pot sa ma controlezhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cind esti gelos iti vine sa rizi? Inseamna ca sint.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gelozia reprezinta un semn al neincrederii.